دانشگاه جامع علمی-کاربردى

استان اردبیل

رشته‌های دانشگاه جامع اردبیل مبتنی بر مهارت‌محوری ارائه می‌شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ‌استان اردبیل گفت: رشته‌های این دانشگاه با هدف کارآفرینی مبتنی بر مهارت‌محوری ارائه می‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1393/11/06ساعت 10:54  توسط  استان اردبيل  | 

رئیس هسته گزینش دانشگاه جامع علمی کاربردی در سفر به استان اردبیل

همزمان با ایام افتخارآمیز و غرورآفرین هفته دفاع مقدس و بازگشایی دانشگاه ها و مراکز آموزشی رئیس هسته گزینش دانشگاه جامع علمی کاربردی در سفر به استان اردبیل با رئیس و همکاران واحد استانی دیدار و گفتگو کرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1393/07/03ساعت 23:30  توسط  استان اردبيل  | 

گردهمايي روساي دانشكده و آموزشكده هاي فني و حرفه اي سراسر مراكز تابعه

به گزارش روابط عمومي ،گردهمايي روساي دانشكده و آموزشكده هاي فني و حرفه اي سراسر كشور روز چهارشنبه دوم مهرماه با حضور آقاي دكتر شفيعي ؛رئيس دانشگاه فني و حرفه اي، آقاي دكتر ميلي منفرد ؛معاون آموزشي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري، آقاي دكتر اللهيار ؛معاون بودجه، آموزش و فرهنگي معاونت برنامه ريزي و نظارت راهبردي رئيس جمهور،خانم مهندس گرد؛ معاون وزير و رئيس سازمان مدارس غير دولتي وزارت آموزش و  پرورش، معاونين و مديران دانشگاه فني و حرفه اي و روساي دانشكده و آموزشكده هاي فني و حرفه اي سراسر كشور به ميزباني دانشكده فني و حرفه اي دكتر شريعتي برگزار شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/07/02ساعت 23:25  توسط  استان اردبيل  | 

افتتاحیه دانشگاه علمی و کاربردی سازمان تاکسیرانی

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، میثم مظفر مدیر سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: ما در شهر تهران 80هزارتاکسی داریم که با احتساب رانندگان کمکی بیش از 105هزار تاکسی داریم و روزانه 4.5میلیون نفر مسافر توسط تاکسی‌ها جابه جا می‌شوند و اگر رفتار اخلاقی مناسب را همراه با قوانین را رعایت کنند 4.5میلیون نفر نظاره گر دیدگاه سفیران شهرمان هستند.  


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/26ساعت 21:30  توسط  استان اردبيل  | 

دانشگاه جامع علمي كاربردي در آموزش هاي شغل محوربه تحول اساسي نيازمنداست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دكتر محمد علي نجفي استاندار گیلان در نشست با سرپرست دانشگاه جامع علمي كاربردي با بيان اينكه دانشگاه جامع علمي كاربردي با هدف افزايش سطح مهارت شاغلين بخش‌هاي مختلف اقتصادي راه اندازي شد گفت: متأسفانه در طي سال‌هاي اخير اين دانشگاه با دور شدن از اهداف اصلي تاسيسش از لحاظ كمي و كيفي از رشدمناسب برخوردار نبوده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/26ساعت 21:11  توسط  استان اردبيل  | 

دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل در یک نگاه

این سخن مقام معظم رهبری نیز که فرموده اند «دانشگاه‌های فنی و حرفه ای و دانشگاه‌های علمی کاربردی باید توسعه یابد» بر اهمیت زیاد وجود دانشگاه جامع علمی کاربردی در جامعه تاکید می کند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/26ساعت 20:55  توسط  استان اردبيل  | 

تحصیل بیش از 9 هزار دانشجو در دانشگاه علمی و کاربردی اردبیل

عبدالعزیز ابراهیم‌زاده پیش از ظهر امروز در نشست مشترک روسای واحد استانی دانشگاه جامع علمی و کاربردی کشور اظهار کرد: کسب شش مقام برتر در دهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی و کاربردی کشور توسط دانشجویان و کارکنان اردبیل که هفته گذشته در استان کرمانشاه برگزار شد، از نمونه دستاوردهای فرهنگی و قرآنی این واحد استانی است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1393/06/23ساعت 0:8  توسط  استان اردبيل  | 

نیروی کار ایرانی باید در بازارهای جهانی سهم داشته باشد

مسعود شفیعی سرپرست دانشگاه علمی کابردی کشور و رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با اشاره به جایگاه تربیت نیروی مهارتی در دنیا  گفت: براین اساس اعتقاد داریم که نیروی کار ایرانی باید در بازارهای جهانی سهم داشته باشد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1393/06/22ساعت 23:3  توسط  استان اردبيل  | 

اردبیل ظرفیت مناسبی برای توسعه مهارت های فنی و تربیت نیروی انسانی ماهر دارد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از استانداری اردبیل ، مجید خدابخش در نشستی با رییس دانشگاه فنی و حرفه ای و سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در اردبیل افزود: تلاش فنی و حرفه ای ایجاد زمینه اشتغال برای افراد مختلف است تا پس از یادگیری مهارت های لازم به بازار کار وارد شوند.

دکترمسعود شفیعی به تأسیس
مرکز تربیت مدرس باهدف برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی اساتید علمی کاربردی در شهر سرعین اشاره کرد و افزود: با همکاری و مشارکت استاندار اردبیل قطعه زمینی با ساختمانی در
اختیار این دانشگاه قرارگرفته و اقدامات اساسی در این زمینه در آینده نزدیک انجام می‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1393/06/20ساعت 17:54  توسط  استان اردبيل  | 

تحصیل 10 هزار دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل

عبدالعزیز ابراهیم زاده در نشست مشترک با روسای واحدهای استانی با ریاست دانشگاه جامع علمی کابردی گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در جهت آموزش، اشتغال، کارآفرینی و مهارت آموزی فعالیت می‌کند به طوری که تلاش این دانشگاه در راستای هم افزایی همکاری بین بخشی فرصتی را در آموزش عالی کشور فراهم کرده تا موجب رشد در عرصه مهارت آموزی اشتغال پایدار و کار آفرینی شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1393/06/20ساعت 17:49  توسط  استان اردبيل  | 

مصاحبه دکتر شفیعی

فیلم مصاحبه دکتر مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و سرپرست دانشگاه جامع علمی کاریردی در نشست مشترک استانهای اردبیل آذربایجان شرقی و غربی

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 20:17  توسط  استان اردبيل  | 

تربیت نیروی مهارتی نیاز امروز کشور برای کاهش بیکاری است

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: نیاز امروز کشور با توجه به بحران بیکاری تربیت نیروی مهارتی است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 20:8  توسط  استان اردبيل  | 

96 درصد دانشجویان علمی کاربردی بومی است/ فرهنگ مدرک گرایی تغییر کند

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی کشور و رئیس دانشگاه فنی حرفه ای گفت: هم اکنون بیش از 96 درصد دانشجویان مراکز علمی کابردی سطح کشور بومی هستند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 20:6  توسط  استان اردبيل  | 

بازار برخی رشته‌های علمی کاربردی به حد اشباع رسیده است

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: جذب دانشجو در برخی از رشته‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی همچون حسابداری، روابط عمومی و آی.تی به مرحله اشباع رسیده و دیگر نیازی نیست در این رشته‌ها سرمایه‌گذاری کنیم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 20:2  توسط  استان اردبيل  | 

دانشگاه علمی کاربردی نیروی انسانی ماهر و کارآمد تولید را تربیت کند

استاندار اردبیل گفت: شایسته است مجموعه دانشگاه علمی کاربردی با هدف‌گذاری درست نیروی انسانی آموزش‌دیده ماهر، خلاق و مهارتی را تربیت کند تا امر توسعه همه‌جانبه با نیروی انسانی توانمند شکل بگیرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 19:59  توسط  استان اردبيل  | 

کاهش بیکاری با تربیت نیروی مهار امکان‌پذیر است

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما زمانی می‌توانیم ادعا کنیم که بستر کاهش بیکاری فراهم آمده که هدایت نیروهای دانشگاهی به سمت رشته‌های مهارتی باشد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 19:51  توسط  استان اردبيل  | 

افزایش 25 درصدی شهریه‌های دانشگاه علمی کاربردی

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: افزایش 50 درصدی شهریه‌ها صحت ندارد و ما بر اساس مجوز صادر شده پیش از مسئولیت بنده تا سقف 25 درصد شهریه‌ها را در دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته افزایش دادیم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 19:40  توسط  استان اردبيل  | 

دانشگاه علمی کاربردی و فنی و حرفه ای ادغام نمی شوند

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و سرپرست سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی و سازمان فنی و حرفه ای ادغام نمی شوند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/19ساعت 19:36  توسط  استان اردبيل  | 

هم افزایی در دانشگاه های جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه ای

هم افزایی در دانشگاه های جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه ای صورت می گیرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1393/06/12ساعت 12:45  توسط  استان اردبيل  | 

ارتباط دانشگاه و صنعت از طریق نظام ملی مهارت و فناوری میسر می شود

عبدالعزیز ابراهیم زاده روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای استقرار نظام ملی مهارت و فناوری ، آموزش های علمی - کاربردی زمانی موفق خواهد بود که در محیط کار انجام گیرد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/11/05ساعت 16:57  توسط  استان اردبيل  | 

آغاز توزیع كارت ورود به جلسه آزمون هاي پايان پودمان دوره علمي كاربردي غير حضوري مديريت خانواده

کارت ورود به جلسه آزمون هاي پايان پودمان دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غير حضوري مديريت خانواده ، نیمسال اول تحصیلی 92-1391 از امروز دوشنبه 25 دی ماه لغایت 13 بهمن ماه توزیع می شود.به گزارش روابط عمومي واحد استانی اردبیل دانشگاه جامع علمي كاربردي ، دانشجويان دوره كارداني علمي كاربردي پودماني غيرحضوري مديريت خانواده مي بايست جهت دريافت كارت ورود به جلسه آزمون بصورت اينترنتي به پايگاه الكترونيكي http://dlearning.uast.ac.ir مراجعه نمايند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/10/26ساعت 20:30  توسط  استان اردبيل  | 

آغاز پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپيوسته ترمی سال 1392 دانشگاه جامع علمي كاربرد

پذیرش دوره‌های کارشناسی ناپيوسته ترمی سال 1392، برای اولین بار با عنوان مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمي كاربردي ، از اوایل بهمن ماه سال جاری آغاز می شود.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/10/26ساعت 20:23  توسط  استان اردبيل  | 

مشارکت فعال دانشگاه جامع علمی – کاربردی واحد استانی اردبیل در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان

در هفته پژوهش و فناوری همزمان با سایر دانشگاه ها، غرفه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه جامع علمی – کاربردی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان اردبیل با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استانداری، رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی و رؤسای سایر دانشگاه ها و همچنین مسؤولان ادارات، سازمان ها و نهادهای شرکت کننده افتتاح گردید. این نمایشگاه از تاریخ 25 لغایت 30 آذرماه 1391 در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی برپا است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1391/09/28ساعت 19:32  توسط  استان اردبيل  | 

پيام رييس دانشگاه جامع علمي كاربردي به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد

puorabbas

خدا را شكر مي‌گوئيم كه به ما توفيق خدمت عطا فرموده تا سهمي هرچند اندك در جهاد عظيم دانش و اشتغال بر عهده داشته باشيم و باز هم ايزد بي‌همتا را سپاس مي‌نهيم كه به ما توفيق خدمت در اين عرصه‌ها عطا فرمود تا در جهت اداي دين خود در قبال مردم بزرگوار كشورمان تلاش نماييم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/07/01ساعت 10:35  توسط  استان اردبيل  | 

پیش‌بینی معافیت تحصیلی دانشجویان پودمانی برای نخستین‌بار

dr-sadr_10_jpg

معاون سنجش و خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برای نخستین بار در دوره‌های کاردانی پودمانی، تسهیلات لازم برای معافیت تحصیلی داوطلبان مشمول پیش بینی شده است.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1391/06/26ساعت 0:5  توسط  استان اردبيل  | 

استاندارد 2580 شغل تدوین شد

معاون پشتیبانی و امور مالی دانشگاه جامع علمی – کاربردی گفت: در کشورمان تا سال گذشته 258 استاندارد و هم اکنون بیش از 2 هزار و 850 استاندارد شغلی تعریف شده که در یک سال این رقم دو برابر افزایش یافته است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/06/25ساعت 22:26  توسط  استان اردبيل  | 

دانشگاه جامع علمی کاربردی

+ نوشته شده در  شنبه 1391/06/25ساعت 21:59  توسط  استان اردبيل  | 

ارتقای بینش دانشجویان مراكز علمی و كابردی باید توام با مهارت آموزی باشد

معاون پشتیبانی دانشگاه جامع علمی ، كابردی و مشاور رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: در مراكز علمی و كاربردی باید در كنار لیسانس و ارایه مدرك تحصیلی بینش دانشجویان با مهارت آموزی ارتقا یابد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1391/06/24ساعت 10:42  توسط  استان اردبيل  | 

امسال 3 هزار دانشجو پذیرش می‌شود

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی اردبیل گفت: امسال 3 هزار دانشجو در این دانشگاه پذیرش می‌شود تا در رشته‌های موجود و جدید این دانشگاه به تحصیل بپردازند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1391/06/19ساعت 22:44  توسط  استان اردبيل  | 

سرعین و مشگین‌شهر صاحب دانشگاه علمی– کاربردی می‌شوند

رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی اردبیل گفت: در سال جاری سرعین و مشگین‌شهر صاحب دانشگاه جامع علمی – کاربردی می‌شوند تا دانشجویان علاقمند بتوانند در این مراکز تحصیل کنند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1391/06/19ساعت 22:33  توسط  استان اردبيل  | 

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

+ نوشته شده در  شنبه 1391/06/18ساعت 0:54  توسط  استان اردبيل  | 

81 مرکز متخلف علمی ـ کاربردی تعطیل شده‌اند

معاون پشتیبانی و امور مالی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی گفت:‌ تاکنون 81 مرکز علمی ـ کاربردی در سطح کشور که صرفاً آموزش نظری و تئوری ارائه می‌کردند تعطیل شده‌اند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/06/16ساعت 22:52  توسط  استان اردبيل  | 

نظام جامع ملي مهارت موجب رونق اقتصادي و آموزش مهارت و اشتغال جوانان مي‌شود

رييس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان اردبيل گفت: نبود نيروي انساني متخصص، ‌عدم تناسب بين ظرفيت دانشگاه‌ها و نيازهاي بازار كار، ‌عدم انسجام و وحدت رويه بين متوليان تربيت نيروي ماهر باعث نتيجه‌گيري ضعيف در هرم اشتغال و بيكاري در جامعه شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/06/16ساعت 22:32  توسط  استان اردبيل  | 

تحصیل ۱۱ درصد از جمعیت دانشجویان اردبیل در دانشگاه علمی ـ کاربردی

ه گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، عبدالعزیز ابراهیم‌زاده ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی – کاربردی استان اردبیل با ۷ هزار و ۵۰۰ دانشجو که ۶۵ درصد آن را پسران و ۳۵ درصد را دختران تشکیل می‌دهد مشغول فعالیت است.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/06/16ساعت 22:3  توسط  استان اردبيل  | 

مراسم تجليل از تعدادي از كارآفرينان و فراگيران مهارت‌هاي فني و حرفه‌اي در اردبيل

رئيس دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي استان اردبيل:نظام ملي مهارت بستر كارآفريني را بهتر فراهم مي‌كند

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/06/16ساعت 21:30  توسط  استان اردبيل  | 

اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/06/16ساعت 0:30  توسط  استان اردبيل  | 

آزمون جامع دانشگاه علمی‌کاربردی حذف شد

آزمون جامع دانش‌آموختگان دوره پودمانی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی حذف شد و نظام جدید آموزش عالی مهارتی از مهر‌ماه امسال اجرا می‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1391/05/19ساعت 11:14  توسط  استان اردبيل  | 

علام زمان توزیع كارت شركت در آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره های ترمی دانشگاه جامع علمي

‌كارت هاي‌ شركت درآزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی از 27 تیرماه توزیع می شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1391/04/24ساعت 19:30  توسط  استان اردبيل  | 

ثبت‌ نام‌ آزمون‌ مقاطع کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي- کاربردي

+ نوشته شده در  دوشنبه 1391/02/11ساعت 17:26  توسط  استان اردبيل  | 

ثبت‌نام نخستین دوره دکترای تخصصی دانشگاه جامع علمی کاربردی

puorabbas

ثبت‌نام نخستین دوره دکترای تخصصی دانشگاه جامع علمی کاربردی از سال آینده انجام می شود
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام نخستین دوره خبرگی این دانشگاه که همتراز دکترای تخصصی است از اواخر سال آینده خبرداد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1390/12/15ساعت 15:5  توسط  استان اردبيل  | 

اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های نیمه مترکز دوره های کاردانی ترمی

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي دركدرشته‌ محل‌هاي نيمه‌متمركزآزمون مقاطع کارداني پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/11/18ساعت 11:46  توسط  استان اردبيل  | 

ثبت نام دوره های كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردی

+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/10/20ساعت 10:40  توسط  استان اردبيل  | 

توزیع کارت شرکت در آزمون مقاطع كارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی كاربردی از 29 آذرماه

 آزمون جامع و ارزيابي حرفه‌اي دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه 27 آبان ماه برگزار می شود.
توزيع كارت آزمون از روز سه‌شنبه 24 آبان ماه از طريق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني
www.sanjesh.org  انجام می شود . داوطلبان در صورت وجود نقص در كارت آزمون بايد در روز پنجشنبه 26 آبان ماه با مراجعه به حوزه‌هاي رفع نقص نسبت به اصلاح آن اقدام كنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/09/29ساعت 15:3  توسط  استان اردبيل  | 

برگزاری دوازدهمین آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي – كاربردي

azmon jameh 12-90-7

همزمان با سراسر كشور دوازدهمین آزمون جامع و ارزيابي حرفه اي دانشگاه جامع علمي – كاربردي واحد استاني اردبيل با حضوربيش از ۹۱درصد از دانشجويان معرفي شده به اين آزمون، راس ساعت 9 صبح روز جمع مورخه ۲۷آبان ماه  سال ۹۰ توسط سازمان سنجش آموزش كشور و بطور همزمان با سراسر كشور ، در استان اردبيل برگزار گرديد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1390/08/27ساعت 9:47  توسط  استان اردبيل  | 

ثبت نام در آزمون مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی سال 1390

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1390/08/11ساعت 13:58  توسط  استان اردبيل  | 

برگزاری آزمون دوره هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي استان اردبيل

azmon kardani90-3

 همزمان با سراسر كشور آزمون دوره هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي – كاربردي استان اردبيل راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخه 22 مهر ماه سال 90 توسط سازمان سنجش آموزش در استان اردبيل برگزار گرديد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1390/07/22ساعت 10:42  توسط  استان اردبيل  | 

خبر مرکز اردبیل

 خبر مرکز اردبیل:داوطلبان آزمونهاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي و كاربردي واحد استان مي توانند تا فردا با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش به نشاني WWW.sanjesh.org كارت ورود به جلسه را دريافت كنند. آزمون دوره هاي كارداني ترمي پيوسته وناپيوسته دانشگاه جامع علمي كاربردي روز جمعه بيست و دوم مهر ماه برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1390/07/21ساعت 12:58  توسط  استان اردبيل  | 

از افتخارآفرينان دومين المپياد ورزشي واحد استاني اردبيل تجليل شد

 همزمان با مراسم گراميداشت هيجدهمين سالگرد تاسيس دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي، از قهرمانان و افتخارافرينان دومين المپياد فرهنگي – ورزشي دختر و پسر واحد استاني اردبيل با اهداي لوح تقدير و هديه هايي در محل واحد استاني اردبيل تجليل شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1390/07/20ساعت 15:6  توسط  استان اردبيل  | 

مراسم گراميداشت هيجدهمين سال تاسيس دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي

 رئيس دانشگاه جامع علمي و كاربردي واحد اردبيل گفت :
 تعداد دانشجويان اين دانشگاه تا پايان سال 90 به 10 هزار نفر و تعداد مراكز ان نيز به 20 مرکز آموزشی خواهد رسيد .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1390/07/20ساعت 14:41  توسط  استان اردبيل  | 

برگزاری مراسم گراميداشت 18 مهر

 رئيس واحد استاني اردبيل در مراسم گراميداشت 18 مهر:
دانشگاه جامع علمي ـ كاربردي دانشگاهي هوشمند و ماموريت پذير است


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/07/19ساعت 15:42  توسط  استان اردبيل  | 

مطالب قدیمی‌تر